Reklamační řád

Tento reklamační řád poskytuje zákazníkovi informace o tom, jak postupovat v případě reklamace zboží koupeného prostřednictvím zásilkového prodeje nebo při objednávce z e-shopu s osobním odběrem na smluvních výdejních místech.

I. OBECNÉ PODMÍNKY

Povinnost kupujícího

Kupujícímu se v jeho vlastním zájmu doporučuje, aby bezprostředně po dodání zboží toto prohlédl a bez zbytečných odkladů informoval prodejce o případných zjištěných závadách a to nejlépe na naše zákaznické centrum - telefon 380 405 060. Na výše uvedeném telefonu Vám poradíme s vyřizováním veškerých reklamací v návaznosti na záruční i pozáruční servis.

Před prvním použitím doporučujeme prostudovat záruční podmínky včetně českého návodu k obsluze a následovně se těmito informacemi řídit. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení věci (nebo jejich dílů) způsobené běžným používáním. Kratší životnost výrobku, popř. jeho části nelze v těchto případech tedy považovat za vadu.

Reklamační řízení může být zahájeno, pokud zákazník předloží kompletní reklamovanou věc (pokud není dohodnuto jinak) a prokáže hodnověrným způsobem její zakoupení od společnosti (nejlépe nákupním dokladem). Reklamovaná věc musí být řádně vyčištěna, aby byla hygienicky nezávadná, případně zbavena provozních náplní. Společnost je oprávněna odmítnout zboží k reklamačnímu řízení pokud zákazník nesplní výše uvedené požadavky.

Reklamované zboží doporučujeme zasílat s vyplněným reklamačním listem (je součástí dodacího listu), kde kupující uvede co nejvýstižněji popis závad a jejich projevů.

Povinnost prodávajícího

Reklamace včetně odstranění vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu a to nejpozději do 30 kalendářních dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se strany nedohodnou jinak.

II. ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY PŘI POUŽITÍ PROSTŘEDKŮ KOMUNIKACE NA DÁLKU

Zákazník, který jako spotřebitel uzavřel s prodávajícím kupní smlouvu na zboží použitím některého z prostředků komunikace na dálku (typicky zásilkový prodej), je oprávněn v souladu se zákonem č. 89/2012 Sb. od této odstoupit do 14 dnů od převzetí zboží. Zákazník nemůže odstoupit od smlouvy v případech uvedených v § 1837 z.č. 89/2012 Sb.

Poučení o právu na odstoupení od smlouvy a vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy naleznete zde.

III. ROZPOR S KUPNÍ SMLOUVOU

Prodávající odpovídá zákazníkovi v souladu se zákonem č. 89/2012 Sb. za to, že zboží je při převzetí zákazníkem ve shodě s kupní smlouvou, zejména, že je bez vad.

V případě, že zboží při převzetí zákazníkem nebude ve shodě s kupní smlouvou (dále jen "rozpor s kupní smlouvou"), má zákazník právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu zboží uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku zákazníka buď výměnou zboží, nebo jeho opravou; není-li takový postup možný, může zákazník požadovat přiměřenou slevu z ceny zboží nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud zákazník před převzetím zboží o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil.

Rozpor s kupní smlouvou může zákazník uplatnit na smluvním reklamačním středisku: Reklamační oddělení TV PRODUCTS CZ s.r.o., Kněžskodvorská 2277/26 (areál Motor), 370 04 České Budějovice. Postup viz. odstavec IV. ad 4.

IV. UPLATNĚNÍ REKLAMACE V ZÁRUČNÍ LHŮTĚ

Všeobecná ustanovení

Tento reklamační řád byl zpracován v souladu s Občanským zákoníkem a vztahuje se na zboží, u kterého byla reklamace uplatněna v záruční době.

Ke každému zboží je přiložen dodací list, který může sloužit i jako záruční list, pokud tento není přibalený a námi potvrzený u zboží již od výrobce. Souhlas se záručními podmínkami stvrzuje zákazník podpisem při převzetí zboží. Pokud si zboží neodebírá osobně, tak se rozumí převzetím zboží okamžik, kdy zboží přebírá od dopravce.

Záruční podmínky

1) Délka záruky je 24 měsíců a začíná běžet dnem skutečného převzetí zboží kupujícím. Záruka se prodlužuje o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě.

2) Zakoupí-li zákazník od společnosti věc, která je

BazenényAkce pro Vás připravili novou nabídku bazénů pro sezónu.

Skvělá nabídka nadzemních bazénů, nafukovacích bazénů, bazénových filtrací a bazénová chemie.
Nabízíme kvalitní bazény italské značky Bestway. Bazény Bestway jsou osvědčenou značkou již několik let a jsme jako hlavní zastoupení pro tuto značku v ČR.

BazényAkce nabízí velmi kvalitní značku Bestway s minimem reklamací. Bazény i letos nabízíme za ještě výhodnějších podmínek. Neváhejte nás kontaktovat při jakémkoliv dotazu.

Bazény Bestway s vysokou kvalitou
Bazény Bestway od italské firmy Bestway s.r.l. Milano nabízíme jako hlavní dovozce této značky pro Českou republiku. Díky tomu poskytujeme záruční i pozáruční servis všech nabízených výrobků. Pokud Vás někdy v budoucnu potká nějaký problém s Vaším bazénem nebo s bazénovým příslušenstvím, u nás máte jistotu, že Vám bez čekání pomůžeme!

Bazény Bestway Naše nabídka je zaměřena hlavně na nafukovací nadzemní bazény vhodné pro každou zahrádku. Přesvědčte se, že na našem internetovém obchodě máme skutečně nejnižší ceny bazénů na českém internetu. Nevěříte? Porovnejte si cenu Vámi vybraného bazénu s konkurencí a budete překvapeni.

Pro sezónu 2020 jsem pro Vás připravili největší skladové zásoby bazénů v naši historii. V naší nabídce najdete malé dětské nafukovací bazénky, ale také velké rodinné bazény. V letošním roce jsou velmi oblíbené nafukovací rodinné bazény s pískovou filtrací. Naším cílem je, abychom uspokojili každého zákazníka, který u nás nakoupí.
Využíváme moderní a vysoce výkonné expediční centrum, které denně odbaví i několik stovek bazénů k našim zákazníkům.

V zásilkovém obchodě jsme profesionálové již několik let a tak logistika našeho bazénového centra je na moderní úrovni.
Po obdržení Vaší objednávky například na nafukovací bazén Vás budou obratem kontaktovat naši prodejní specialisté, aby dokončili Vaši objednávku.
Pokud si budete chtít ověřit jakoukoliv informaci nebo potřebujete poradit s výběrem optimálního bazénu, využijte také telefonní infolinku: 380 405 060.
Pro Vaše dotazy jsme Vám rádi plně k dispozici.

Bazény od italského dodavatele Bestway s.r.l. Milano nabízíme jako hlavní dovozce této značky pro Českou republiku.

O SPOLEČNOSTI

O nás Kontakty
VISA

NENECHTE SI UJÍT

Bazény za skvělé ceny a novinky.
Stačí jen vyplnit váš email.

NOVINKY NA VÁŠ MAIL

Copyright © 2020 Bazenyakce.com, Karlovo nám. 287/18, 120 10 Praha 2, IČ: 26024268